Pakiet Konferencyjny

Pakiet Konferencyjny

Pakiet Konferencyjny

Uczymy się przez całe życie

 

Jamrozowa Polana Hotel*** & Browar, jego baza, urządzenie oraz niezwykle piękne położenie wśród zielonych wzgórz i lasów, z dala od ulicznego zgiełku i kurzu,  dostosowany jest do różnorodnych potrzeb naszych gości. Oprócz możliwości zorganizowania w nim czynnego i biernego wypoczynku, spotkań rodzinnych, towarzyskich i integracyjnych proponujemy również przygotowanie na Państwa potrzeby spotkań szkoleniowo – konferencyjnych. Nasza oferta Uczymy się przez całe życie adresowana jest do firm, szkół, jednostek samorządu terytorialnego i każdego zarządzającego zasobami ludzkimi. Chcemy wspierać Państwa w  doskonaleniu zawodowym pracowników, mamy świadomość, że tylko w ten sposób można osiągnąć sukces w przedsięwzięciach różnego rodzaju.

 

W ramach pakietu Uczymy się przez całe życie, proponujemy Państwu pobyt 2, 3, 4 dniowy (w zależności od potrzeb),  podczas którego zapewniamy:

Ø  noclegi w pokojach 1,2,3,4 osobowych z łazienkami wraz ze śniadaniem w restauracji hotelowej (szwedzki stół z zimną płytą i posiłkami na gorąco, świeżym pieczywem, kawą, herbatą i… jesz ile chcesz) – zgodnie z cennikiem poniżej.

Ø  Sale konferencyjne wraz z nagłośnieniem i sprzętem audiowizualnym (rzutnik multimedialny, ekran, tablica Phlipart, dostosowane do dużych i mniejszych grup)

Ø  przerwy kawowe – jednorazowe lub ciągłe – zgodnie z cennikiem poniżej

Ø  obiadokolację z możliwością wyboru rodzaju zupy, mięsa i dodatków oraz deseru – zgodnie ze specjalnie przygotowaną kartą, odpowiadającą na oczekiwania gości,  w zależności od uzgodnień,  i z cennikiem poniżej,

Ø  bezpłatny parking przy hotelu

Ø  spotkanie lub spotkania integracyjne z menu grillowym, w Chacie Grillowej lub w Karczmie Piwnej usytuowanych na naszej posiadłości, z możliwością wyboru kawy, herbaty, soków, deserów, win, a przede wszystkim z możliwością degustacji  czterech rodzajów piwa niepasteryzowanego, warzonego w naszym Mini Browarze.

 

 

 

Oczekujemy na zapytania na e-mail: recepcja@jamrozowapolana.eu

 

 

Zapraszamy serdecznie!