Weekend majowy na Jamrozowej Polanie

Weekend majowy na Jamrozowej Polanie


Długi weekend majowy na Jamrozowej Polanie 

27.04.2018r. - 03.05.2018r.

Zapraszamy Państwa do aktywnego wypoczynku na Jamrozowej Polanie.

Zielone polany, przestrzeń i piękne widoki. Nie ma lepszego sposobu na wypoczynek niż obcowanie z naturą. Przyroda otaczająca hotel sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu oraz uprawianiu sportu. Gwarantujemy dużą dawkę dobrego samopoczucia .

Odkryj z nami niesamowity smak rzemieślniczego piwa oraz zrelaksuj się na łonie natury.

W cenie pakietu:

 - 6 noclegów w komfortowo urządzonych pokojach

-  6 bogatych śniadań w formie bufetu

-  6 dwudaniowych obiadokolacji w formie bufetu szwedzkiego

- Mini golf (1 godz.)

 Do państwa dyspozycji oddajemy bezpłatnie:

- Internet ( Wi-Fi )

- Monitorowany parking

- Nieograniczony dostęp od obszernego terenu hotelu (6 ha )

 Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych:

- Nowoczesny plac zabaw na terenie obiektu

- Bezpłatne korzystanie z sali zabaw ze zjeżdżalnią i basenem wypełnionym kolorowymi
  kulkami

- Łóżeczko dziecięce za dodatkowo minimalną opłatą

 Atrakcje dla dorosłych:

- Karczma piwna z ogródkiem chmielowym, w której można skosztować naszych regionalnych piw niepasteryzowanych i niefiltrowanych

 Za dodatkową opłatą polecamy:

- Sauna fińska

- Siłownia

- Cymbergaj, bilard

- Możliwość wypożyczenia rowerów górskich i sprzętu do Nordic-Walking’u

 Informację dodatkowe:

Cena pakietu nie zawiera opłaty klimatycznej, koszt opłaty wynosi 3,50 zł / osoba / doba

 

Wyjątkowe atrakcje Miasta Duszniki Zdrój:

 

***28-30.04.2018 Festiwalu Muzyka Epok, na scenie Teatru Zdrojowego im. F. Chopina koncerty dadzą tacy artyści jak Sonia Bohosiewicz czy Halina Kunicka.

***01.05.2018 Duszniki kochają rowery!  Festiwal Rowerowy, który będzie miał miejsce na Placu Warszawy, z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. Zaplanowane zostały tam różnego rodzaju pokazy, prezentacje, możliwości testowania sprzętu oraz… degustacja owoców! Miłośników kolarstwa nie może tam zabraknąć!

Za to na Rynku, już tradycyjnie odbędą się Dni Dusznik! Koncerty, pokazy i stragany z lokalnymi wyrobami to stały element dusznickiej majówki. Nowością będzie wystawa archiwalnych materiałów z życia miasta, przekazywanych i prezentowanych przez mieszkańców.

***02.05.2018 Kolejny dzień majówki to dalszy ciąg biesiady na rynku. A do tego wszystkiego:

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dusznikach-Zdroju wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą zaprezentują sprzęt i umiejętności – przy torze wrotkarskim

Klub UKS Orlica Duszniki-Zdrój zaprezentuje pokaz jazdy na wrotkach szybkich, a także różnego rodzaju gry i zabawy na rolkach – na torze wrotkarskim

Klub UKS Muflon Duszniki-Zdrój zaprezentuje strzelnicę biathlonową, a także gry i zabawy – przy Orliku/Hali Sportowej

Klub Pogoń Duszniki-Zdrój zorganizuje dzień piłkarski – na Placu Warszawy

***03.05.2018 Rynek i Plac Warszawy opanują rycerze! Tego dnia cofniemy się w czasie, do średniowiecza. Pisaliście kiedyś gęsim piórem? Albo rzucaliście toporem? Jeżeli nie, to dobrze się składa, bo poza jarmarkiem średniowiecznym, pokażemy wiele stanowisk, m.in. kowala z kuźnią, garncarza, tkaczki, wyrobu papieru czerpanego, przymierzalnie strojów, stanowisko nauki tkania różnymi sposobami, stanowiska nauki strzelania z łuku , miotania nożem i włócznią, a także walki rycerskie, naukę tańca średniowiecznego oraz tańców węgierskich. Wystąpi także zespół muzyki irlandzkiej. Do tego wszystkiego zobaczymy pokazy i zabawy średniowieczne dla dorosłych i dzieci, jak również będziemy mogli wziąć udział w grze miejskiej ,,Szukanie skarbu zbója Mateusza”! I dalej: pokaz artyleryjski ze strzelaniem, pokaz kuchni średniowiecznej (wypiek podpłomyków) z poczęstunkiem. To będzie bardzo intensywny dzień!

***04.05.2018 Rodzinny Piknik Balonowy! Przenosimy się z centrum miasta na obiekt Duszniki Arena. Tutaj zobaczyć będziemy mogli najprawdziwsze, ogromne balony! Późnym popołudniem balony wzniosą się w powietrze, aby na dusznickim niebie rywalizować w różnych konkurencjach. Lecz zanim to nastąpi, czeka szereg atrakcji! Oprócz wchodzenia do balonowych koszy, rozmów z pilotami czy ,,strzelania ogniem” z balonowych silników, dostępne będą również inne ciekawe rzeczy (szczególnie dla najmłodszych), jak np. dmuchane zjeżdżalnie czy biathlonowa strzelnica laserowa.

***05.05.2018 Ostatniego dnia dusznickiej mega majówki, zapraszamy na Komediowy Teatr! Na deskach Teatru Zdrojowego im. F. Chopina wystąpi znany satyryk Krzysztof Daukszewicz!

Szczęśliwcy, którzy podczas wtorkowej imprezy na Rynku wygrali bilety, doznają niezapomnianych wrażeń podczas lotu!

No to co? Przekonani? Jeżeli tak, planujcie majówkę i wpadajcie do Dusznik! Szczegółowy harmonogram imprezy zostanie wkrótce opublikowany. Zapraszamy do strony http://visitduszniki.pl/mega-majowka-w-dusznikach-2/